Hledáte práci, a potřebujete zvýšit nebo změnit kvalifikaci? Potřebujete pro svou práci pravidelné zkoušky? Hledáte zajištění servisu v BOZP a PO?

Vzdělávání


Rekvalifikační kurzy a profesní kvalifikace

Naše nabídka rekvalifikačních kurzů a profesních kvalifikací zahrnuje širokou škálu vzdělávacích programů, pro zvýšení šancí na uplatnění v dělnických profesích, v práci v sektoru služeb i pro specializované pracovní pozice. Pokud byste u nás rádi absolvovali rekvalifikaci či kurz profesní kvalifikace, pomůžeme Vám s výběrem vhodného kurzu i se zajištěním financování kurzu prostředníctvím Úřadu práce.

 


Vzdělávací kurzy

Naše nabídka vzdělávacích kurzů se přizpůsobuje poptávce firemní a institucionání klientely. Naše společnost dlouhodobě realizuje výukové a školící programy se specializovaným zaměřením včetně projektů financovaných z prostředků ESF.

 


Školení

Naše nabídka školení a opakovacích školení je zaměřena především na pokrytí ze zákona povinných, nebo pro dané pracovní pozice žádoucích znalostí, dovedností a nutných zkoušek.

 


Školení v BOZP a PO

Cílovými skupinami školení v oblastech BOZP a PO jsou zejména vedoucí pracovníci organizací, specializovaní techničtí pracovníci a pracovníci ve školství. Tato školení jsou pro dané profese nezbytná či ze zákona povinná.


Aktuální nabídka rekvalifikací, kurzů a školení


Přihláška na kurz Technik BOZP
Zkoušky odborné způsobilosti v prevenci rizik
Zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E
Projekt Šikulkové, profesní rozvoj pedagogických pracovníků mateřských škol
Vzdělávání pedagogických pracovníků v základních ICT dovednostech

Kde nás najdete<

TÜV

Vzdělávací institut, spol. s r.o. - ekatalog.czVzdělávání, školy - ekatalog.cz
TOPlist