KURZ ICT PRO PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY

Projekt: Vzdělávání pedagogických pracovníků v základních ICT dovednostech

E-learning projektu "Vzdělávání pedagogických pracovníků v základních ICT dovednostech" je od 1. 1. 2014 bezplatně k dispozici
pro širokou veřejnost na adrese http://ict.institutpv.cz.
V případě zájmu o absolvování tohoto e-learningového kurzu nás prosím kontaktujte na e-mail: ict@institutpv.cz.


V únoru 2012 zahájil prostějovský Vzdělávací institut, spol. s r.o. realizaci projektu Vzdělávání pedagogických pracovníků v základních ICT dovednostech s reg.č. CZ.1.07/1.3.45/01.0023 financovaný z prostředků Evropského sociálního fondu, konkrétně Operačního programu “Vzdělávání pro konkurenceschopnost”.

Cílem tohoto projektu je především další vzdělávání pedagogických pracovníků škol a školských zařízení v oblasti používání ICT techniky, zefektivnění jejich práce, zvýšení jejich dovedností, schopností a dalšího profesního uplatnění. Je určen pro pedagogické pracovníky základních a středních škol.

V interních a následně distančních zaměstnáních je učitelům bez aktivní rozsáhlé zkušenosti s ICT, dána možnost hlouběji se seznámit a zvládnout využívání multimediální techniky, internetu, projekčních prostředků, kancelářského a výukového softwaru spolu s ukázáním cest využití získaných dovedností ve vlastní práci. Formou třídenních prezenčních setkání a šestidenního distančního vzdělávání prostřednictvím e-learningu se rozšíří povědomí účastníků v tomto oboru. Naučí se pracovat se základními prvky digitální e-výuky, která bude bezesporu v nedaleké budoucnosti ve vzdělávání stále více využívána. Projekt je realizován po skupinách v počtu deseti osob do konce roku 2013.

Posluchači prezenční části obdrží složku se studijními materiály a přenosná magnetická média. Školení je plně logisticky zabezpečeno .

Od ledna 2014 do konce roku 2016 bude pro zájemce nejen pedagogické pracovníky k dispozici e-learningové vzdělávání bezplatně. Prezenční část bude otevřena v případě zájmu deseti uchazečů a bude prováděna za úplatu.


Fotogalerie

Tiskové zprávy

 


Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem
a státním rozpočtem České republiky

ESF

AKTUÁLNÍ NABÍDKA


ŠKOLENÍ,
OPAKOVANÉ ŠKOLENÍ
KURZY, AUTORIZOVANÉ
ZKOUŠKY A REKVALIFIKACE
ŠKOLENÍ V BOZP
A POŽÁRNÍ OCHRANĚ
ŠKOLENÍ NA MÍRU,
DLE POŽADAVKŮ FIREM