Hledáte práci, a potřebujete zvýšit nebo změnit kvalifikaci? Potřebujete pro svou práci pravidelné zkoušky? Hledáte zajištění servisu v BOZP a PO?

Zkoušky OZO

Zkoušky odborné způsobilosti v prevenci rizik

Zkouška z odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle zákona č.309/2006 Sb. v platném znění a souvisejících předpisů.

Počet uchazečů v jednom termínu zkoušky: 4 - 6

Účastníci zkoušky:

Ke zkoušce z odborné způsobilosti k činnosti fyzických osob k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je připuštěna každá osoba, která podá stanoveným způsobem držiteli akreditace závaznou přihlášku, splní předepsané kvalifikační předpoklady a uhradí stanovený poplatek.

Kvalifikační předpoklady uchazeče:


Přihlášku ke zkoušce je nutno zaslat nejpozději 30 kalendářních dnů před termínem konání zkoušky se všemi stanovenými doklady.


Platba:

Platba za zkoušku se provádí předem, na základě obdržených údajů k platbě. Platba musí být na účtu nejpozději den před konáním zkoušky. Poplatek za zkoušku lze uhradit také hotově v den zkoušky, před jejím zahájením. Daňový doklad o provedené platbě obdrží uchazeč v den zkoušky.

Ubytování:

Ubytování není zahrnuto v ceně zkoušky. Ubytování si lze zabezpečit v hotelu AVION za zvýhodněnou cenu (tel: 582 344 561) nebo dle vlastního výběru.


Další dokumenty a informace ke stažení

Informace a kontakty: e-mail: ozo@institutpv.cz, Tel: 606 788 354, 607 845 974


Aktuální nabídka rekvalifikací, kurzů a školení


Přihláška na kurz Technik BOZP
Zkoušky odborné způsobilosti v prevenci rizik
Zkoušky profesní kvalifikace Strážný 68-008-E
Projekt Šikulkové, profesní rozvoj pedagogických pracovníků mateřských škol
Vzdělávání pedagogických pracovníků v základních ICT dovednostech

Kde nás najdete<

TÜV

Vzdělávací institut, spol. s r.o. - ekatalog.czVzdělávání, školy - ekatalog.cz
TOPlist